Šarvuotos buto durys Premium

buto durys

Tai aukščiausios 4 saugumo klasės šarvuotos durys skirtos eksplotuoti patalpose kuriose nėra drėgmes ir didelio temperatūros skirtumo.

Komplektacija:

Durų stakta: pagaminta iš 40×80 uždarų plieno profilių, kurių storis 2mm, apšiltina putų polistirolu. Staktos storis 110 mm (18+80+12). Staktoje montuojamos DORMA ploštelės, kurių dėka eksplotavimo metu galima reguliuoti durų prispaudimą.

Durų varčia: pagaminta iš 50 mm pločio uždarų plieno profilių, kurių sienelės storis 2 mm. Varčios storis 76 mm. Varčia sustiprinta dviem horizontaliais ir dviem vertikaliais suvirintais plieno profiliais, kurie apsaugo spynas nuo išstumimo ir neleidžia durims deformuotis. Iš lauko pusės duris dengia 2,0 mm storio plieno lakštas.

Durų varčios apšiltinimas: sukietinta aukščiausios klasės akmens vata 2cm. storio, ji sudedama į duris trim sluoksniais kas leidžia užtikrinti geras durų garso izoliacines, bei šilumos savybes.

Durų vyriai: lengvam varstymui užtikrinti naudojami Italų gamybos 20mm. skersmens su atraminiais guoliais. Komplektacijoje montuojami 3 vyriai. Premium duryse komplektuojami chromuoti vyrių uždengėjai.

4 Apsauginiai kaiščiai, kurie apsaugo duris nuo išlaužimo nupjovus vyrius.

Apdailos plokštės: durų apipavidalinimui naudojamos 12 mm storio laminuotos medžio drožlių plokštės, kurių kraštai laminuojami PVC kantu, todėl eksploatacijos laikotarpiu plokštės kraštai neatsilupinėja. Papildomai galima užsisakyti MDF plokštę su PVC plėvele ir pasirinktu raštu, kas leidžia turėti ne tik saugias, bet ir išskirtines duris.

šarvuotos buto durys premium kaune

šarvuotos buto durys premium kaune

šarvuotos buto durys premium kaune

šarvuotos buto durys premium kaune