Šarvuotos buto durys Standart

buto durys

Tai šarvuotos durys skirtos eksplotuoti patalpose kuriose nėra drėgmes ir didelio temperatūros skirtumo.

Komplektacija:

Durų stakta: pagaminta iš 40×80 uždarų plieno profilių, kurių storis 2mm, apšiltina putų polistirolu. Staktos storis 110 mm (18+80+12).

Durų varčia: pagaminta iš 40 mm pločio uždarų plieno profilių, kurių sienelės storis 2 mm. Varčios storis 76 mm. Varčia sustiprinta dviem horizontaliai suvirintais plieno profiliais, o iš lauko pusės duris dengia 1,5 mm storio plieno lakštas.

Durų varčios apšiltinimas: naudojamas putų polistirolas 2 cm. storio, jis sudedamas į duris dviem sluoksniais kas leidžia užtikrinti geras durų garso izoliacines, bei šilumos savybes.

Durų vyriai: lengvam varstymui užtikrinti naudojami Italų gamybos 20 mm. skersmens su atraminiais guoliais. Komplektacijoje montuojami 2 vyriai.

Apdailos plokštės: durų apipavidalinimui naudojamos 12 mm storio laminuotos medžio drožlių plokštės, kurių kraštai laminuojami PVC kantu, todėl eksploatacijos laikotarpiu plokštės kraštai neatsilupinėja. Papildomai galima užsisakyti MDF plokštę su PVC plėvele ir pasirinktu raštu, kas leidžia turėti ne tik saugias, bet ir išskirtines duris.

Šarvuotos buto durys Standart Kaune

Šarvuotos buto durys Standart Kaune

Šarvuotos buto durys Standart Kaune

Šarvuotos buto durys Standart Kaune