Šarvuotos STANDART namo durys

Tai standartinės šarvuotos lauko durys su drėgmei atspariomis UMIDAX plokštėmis, skirtos eksplotuoti lauko sąlygomis, bet kur nėra didelio temperatūrų skirtumo.

Komplektacija:

Durų stakta: pagaminta iš 40×80 uždarų plieno profilių, kurių storis 2mm, apšiltina putų polistirolu. Staktos storis 110 mm (18+80+12).

Durų varčia: pagaminta iš 40 mm pločio uždarų plieno profilių, kurių sienelės storis 2 mm. Varčios storis 76 mm. Kad durys nesideformuotų ir išliktų ilgaamžės varčia sustiprinta dviem horizontaliais suvirintais plieno profiliais. Iš lauko pusės duris dengia 1,5 mm storio plieno lakštas.

Durų varčios apšiltinimas: naudojamas putų polistirolas 2 cm. storio, jis sudedamas į duris dviem sluoksniais kas leidžia užtikrinti geras durų garso izoliacines, bei šilumos savybes.

Durų vyriai: lengvam varstymui užtikrinti naudojami Italų gamybos 20 mm. skersmens su atraminiais guoliais. Komplektacijoje montuojami 3 vyriai.

Stiklinimas: stiklo paketas gaminamas iš trijų 4 mm. storio stiklų (bendras paketo storis 36 mm.). Standartinėje komplektacijoje montuojamas skaidrus arba 40% rudai tonuotas stiklo paketas, kurio formą bei dydį galima pasirinkti iš plataus raižinių katalogo.

Apdailos plokštės: standartinėje komplektacijoje naudojamos „Umidax“ – drėgmei atsparios medžio plaušo plokštės, kurios gruntuojama ir dažomos pagal RAL spalvininką jūsų pasirinkta spalva.

šarvuotos standart namo durys kaune

šarvuotos standart namo durys kaune

šavruotos standart namo durys kaune

Ar žinote kokie plastikiniai langai tinkamiausi Jūsų namui/butui? Kokie langai geriausi KBE, KOMMERLING? Kur parduodami plastikiniai langai Kaune? O gal rinktis medinius langus? Ieškodami produkcijos visuomet konsultuokitės su specialistais. Įvertinsime Jūsų namą/butą. Pasiūlysime geriausia variantą tinkanti Jūsų projektui. Jau ir Plastikiniai langai Vilniuje!!! Garžo vartai kiekvieno individualiam projektui. Itališki ir Vokiški segmentai užtikriną kokybę ir ilgaamžiškumą.