[sg_popup id=”4″ event=”onload”][/sg_popup]

Plastikiniai langai Vilniuje – KÖMMERLING 76 – sandarinimo sistema.

Ar jis gali tiek daug? Atradėjų langas!

Plastikiniai langai Vilniuje

Plastikiniai langai Vilniuje

Argi ne visi langai vienodi?

KÖMMERLING. Aukštos kokybės prekių ženklas. Iš pirmo žvilgsnio atrodytų, jog tarp langų ir langų profilių tėra keli skirtumai. Tačiau ketinantieji priimti sprendimą dėl naujo lango ras kokybės požymių. Plastikiniai langai yra skirtingi!

Langų sistemų gamintojas KÖMMERLING pasižymi puikia reputacija dėl aukštos kokybės ir pažangių technologijų. Dar 1897 m. įmonę įkūrė Karlas Kömmerlingas.

Plastikiniai langai Vilniuje

Įmonėje iš pradžių buvo gaminami klijai ir sintetinis kaučiukas. 1957 m. pradėta plastikinių langinių gamyba, o 1967 m. žengtas nuoseklus žingsnis į aukštos kokybės plastikinių langų gamybą.

Dešimtmečius kauptos žinios įsiliejo į langų sistemų gamybą ir greitai KÖMMERLING išaugo iki pirmaujančio langų sistemų kūrėjo. Taip pat ir naujoji karta – KÖMMERLING 76 – nustato unikalius standartus. Mūsų patirtis, ilgus metus vykdytas tiriamasis ir tobulinimo darbas, moderniausias kompiuterinis projektavimas ir modeliavimas, nesuskaičiuojama daugybė testų – visa tai – KÖMMERLING 76. Viskas dėl vieno tikslo: norime Jūms pasiūlyti geriausią langą savo klasėje. UAB Marlanga plastikiniai langai Vilniuje ir visoje Lietuvoje, susisiekite jau dabar!

Plastikiniai langai Vilniuje

Plastikiniai langai Vilniuje

KÖMMERLING 76. Geros savijautos langas.

Žmogui gyventi reikalinga šviesa. Ji pakelia nuotaiką ir pagerina bendrąją savijautą. Todėl šviesios, jaukios patalpos yra pageidaujamos idealios gyvenamosios aplinkos sąrašo viršuje. Su KÖMMERLING 76 įgyvendinsite savo svajonę turėti šviesos sklidinas patalpas su gerą savijautą užtikrinančia atmosfera.

Nauja profilių gamybos technologija suteikia galimybę gaminti didelius stiklinius paviršius, pasižyminčius dideliu statiniu stabilumu ir moderniausiais funkciniais stiklais. Į patalpas patenkanti saulės šviesa tokiu būdu išnaudojama optimaliai – net ir esant žemai lauko oro temperatūrai sumažinamos šildymo išlaidos.

Džiaukitės KÖMMERLING 76. Su šiais langais pas Jus apsigyvens daugiau saulės šviesos, o Jūsų naujieji namai arba renovuotas būstas Jūsų veide išlaikys spindinčią šypseną.

Plastikiniai langai Vilniuje akcijos

Plastikiniai langai Vilniuje akcijos

KÖMMERLING 76. Energiją taupantis langas.

Taupyti energiją verta ir dėl piniginės, ir dėl aplinkos. Tačiau nemažiau svarbu ir tai, kad taupyti energiją turi būti paprasta ir malonu, o idealiu atveju ir patogu.

KÖMMERLING 76 yra naujos kartos plastikinis langas, tiksliai atitinkantis šiuos reikalavimus. Todėl energija tarsi taupoma savaime – ir visa tai kartu su tobulai elegantišku dizainu.

Langų šilumos izoliacijai ypatingai svarbūs trys aspektai: profilio, izoliuojančio stiklo ir kraštų sujungimo šilumos izoliacija ir sienos jungtys. Dėl kombinacijos su aliuminio profiliu („AluClip Pro“) KÖMMERLING 76 sistemoje galima atsisakyti varčios arba rėmo plieninės armuotės. Sustiprintos kameros užpildomos putomis ir taip padidinama šilumos izol-iacija. Ši novatoriška technologija vadinasi „proEnergyTec“.

Žinoma, KÖMMERLING 76 sistema gali būti komplektuojama su moderniais 3-ijų stiklų paketais arba specialios paskirties funkciniais stiklais iki 48 mm storio. Rezultatas: neprarandama vertinga šildymo energija, per didelius langus į vidų patenka saulės šiluma. Energijos taupymas negali būti gražesnis ir paprastesnis.

Plastikiniai langai Vilniuje Kaina

KÖMMERLING 76. Nuo triukšmo apsaugantis langas.

Kaip būtų, jei naujus langus atrastumėte ir ausimis? Šis aspektas priimant sprendimą pernelyg dažnai lieka neapgalvotas. Apsauga nuo triukšmo ypač svarbi Jūsų šeimos sveikatai, nes pašaliniai garsai yra ilgalaikio streso priežastis ir gali sukelti daugelį ligų. Su KÖMMERLING 76 apsaugokite nuo to save ir savo šeimą. Nauja profilio sandarinimo technologija kartu su garsą izoliuojančiu stiklo paketu pasirūpina malonia ramybe Jūsų patalpose, taip pat ir šalia judrių gatvių.

  1. Galimybė naudoti reikalavimus atitinkantį garsą izoliuojantį stiklą.

  2. Dėl naujausių tarpiklių optimali apsauga nuo triukšmo iki 47 dB.

Ramiai ir saugiai?

KÖMMERLING 76. Saugus langas.

Plastikiniai langai, balkono ir terasos durys yra dažniausios įsilaužimo vietos. Su KÖMMERLING 76 galite nuo to apsisaugoti. Langas sukonstruotas taip, kad puikiai tinka apsaugai nuo įsilaužimo ir apsauginiams stiklams montuoti.

Rezultatas: priverstinis lango atidarymas arba stiklo išdaužimas smarkiai apsunkinami. Nusikaltėliai atgrasomi, o Jūsų namas arba butas lieka saugus.

  1. Langams, kurių atsparumo klasė RC 2 (WK2).

  2. Sukurta apsaugai nuo įsilaužimo.

Plastikiniai langai Vilnius

Plastikiniai langai Vilnius

KÖMMERLING 76. Būsto vertę didinantis langas.

KÖMMERLING 76 nepripažįsta jokių kompromisų, todėl siūlo Jums visus modernių langų privalumus. Ši sistema atitinka šiandieninius ir būsimus reikalavimus nuo dizaino ir funkcijų, statybinės fizikos ir izoliacinių savybių iki aplinkos apsaugos ir vertės išlaikymo.

Daugiau dizaino

Siauri profiliai sudaro galimybę naudoti didelius skaidrius stiklinius paviršius. Prie to prisideda ir plati spalvų paletė laminuojant profilius medžio imitacija arba grynomis spalvomis ir aliuminio apdaila individualiam profilio padengimui.

Daugiau šilumos izoliacijos

Izoliuojančios kameros ir modelis „proEnergyTec“ užtikrina labai gerą šilumos izoliaciją.

 

Plastikiniai langai Vilniuje Kaina

Plastikiniai langai Vilniuje Kaina

Daugiau apsaugos nuo triukšmo

Su aukštos kokybės funkciniais stiklais KÖMMERLING 76 sistema Jums siūlo optimalią apsaugą nuo triukšmo iki 47 dB.

Daugiau apsaugos nuo įsilaužimo

Langų profiliai yra sukurti naudoti specialią apsaugos įrangą ir papildomas priemones nuo įsilaužimo.

Daugiau sandarumo

Originalūs tarpikliai sulaiko vėją, dulkes ir lietų, užtikrina malonią gyvenamąją aplinką.

Daugiau lengvos priežiūros

Kokybiški paviršiai yra ypatingai atsparūs blogoms oro sąlygoms ir lengvai valomi.

Daugiau stabilumo

Maksimalių matmenų plieno armuotė užtikrina puikų lango stabilumą. Sistemoje su „AluClip Pro“ aliuminio plokštelė perima stabilumo funkciją.

Daugiau komforto

Suderinus su naujausiomis langų ir durų furnitūros technologijomis, galimi visi įprasti atidarymo būdai. Nepaprastai lengvas kasdienis atidarymas ir uždarymas.

Daugiau vėdinimo

KÖMMERLING disponuoja optimalia vėdinimo programa, patalpose užtikrinančia patogią gyvenamąja aplinką.

Daugiau vertės stabilumo

Aukšta kokybė ir kokybiškas, ekologiškas pagal „greenline“ principus pagamintas plastikas užtikrina ilgaamžiškumą ir nuosekliai kelia Jūsų nekilnojamojo turto vertę.

76 mm

Lango profilis dėl nedidelio montavimo gylio yra patrauklus ne tik naujų pastatų statyboje, bet ir idealus atliekant architektūriškai ir energetiškai sudėtingą langų renovaciją.

Plastikiniai langai Vilniuje

Plastikiniai langai Vilniuje

Ar jame yra tiek daug technologijų?

KÖMMERLING 76. Inovatyvus langas.

KÖMMERLING 76 suvienija moderniausias technologijas, kurios šiuo metu taikomos plastikiniams langams. Vienas didžiausių privalumų yra universalios modulinės sistemos principas. KÖMMERLING 76 siūlo maksimalų lankstumą, kad atitiktų individualius Jūsų norus, ir tuo pačiu yra labai ekonomiškas.

Konstrukcija yra tokia inovatyvi, kad, nepaisant gana siauro profilio, įmanomas stiklinimas 3-ijų stiklų paketu su moderniu izoliaciniu stiklu. Dėl pažangių tvirtinimo būdų profesionalus montavimas atliekamas greitai, švariai ir be didelių sąnaudų. Taigi, senų langų keitimas naujais moderniais langais su KÖM- MERLING 76 sistema yra švarus reikalas.

Plastikiniai langai Vilniuje Kainos

Plastikiniai langai Vilniuje Kainos

Kiek spalvų pasaulyje yra iš tiesų?

KÖMMERLING 76. Projektuojamas langas.

Yra langų, kurie Jūsų pastatui suteikia išskirtinį ir savitą charakterį. Be formos ir dydžio itin svarbus vaidmuo tenka spalvai ir medžiagų kokybei.

KÖMMERLING 76 suteikia Jums didžiausią veiksmų laisvę. Su šia universalia sistema Jūs įgyvendinsite savo individualius norus – nuo naujos statybos iki stilistiškai tinkamo istorinių pastatų renovacijos sprendimo. Architektai ir projektuotojai su KÖMMERLING 76 įgyja maksimalią laisvę projektuodami patrauklius fasadus.

Plastikiniai langai Vilniuje

Plastikiniai langai Vilniuje

O kur yra tinkamos durys?

KÖMMERLING 76. Pilna sistema.

KÖMMERLING 76 yra ne tik mūsų naujausia, bet ir plačiausia langų ir durų sistema. Kad būtų išpildyti visi Jūsų norai.

Plastikiniai Langai Vilniuje ir durys kuria bendrą namo įspūdį. Jie suteikia jam savitą charakterį. Su KÖMMERLING 76 sistema ir langus, ir duris galite suprojektuoti pagal savo įsivaizdavimą. Nuo įsilaužimo apsaugotas duris galite pasirinkti iš modernių įvairios paviršiaus struktūros ir spalvos funkcinių stiklų, stiklų su LED apšvietimu, motyvo įstiklinimu arba pasirinkite iš gausios žinomų durų užpildų gamintojų užpildų programos.

Plastikiniai langai Vilniuje Kaina

Plastikiniai langai Vilniuje Kaina

Argi nebūtų puiku, jei visi žmonės prisidėtų?

KÖMMERLING 76. Aplinką tausojantis langas.

Kiek galima mažiau, tik tiek, kiek reikia, – ši paprasta formulė yra geriausias ilgalaikės aplinkosaugos pagrindas. Nes tik taip galima taupyti vertingus išteklius.

KÖMMERLING 76 sistema yra suprojektuota ir sukonstruota vadovaujantis būtent šiais principais. Geriausias funkcionalumas ir sandarumas, tuo pat metu optimaliai naudojant žaliavas – tikslai, kuriuos pavyko įgyvendinti su šia naujos kartos sistema.

Taip pat pažymėtina, kad KÖMMERLING 76 gaminama iš plastiko su „greenline“ ženklu. Tai yra plastikui stabilizuoti nuosekliai atsisakoma švino, o vietoj jo naudojamas ekologiškas kalcio ir cinko pagrindo stabilizatorius.

O gyvenimo ciklo pabaigoje? Tuomet iš senų langų vėl bus gaminami komponentai naujiems langams. Taip savo perdirbimo iniciatyva rūpinamės ilgalaike medžiagų cirkuliacija. „proEnergyTec“ profiliams užpildyti putomis naudojamos išimtinai ekologiškas propelentas, o perdirbant putas ir PVC galima švariai atskirti.

Plastikiniai langai Vilniuje išpardavimas

Plastikiniai langai Vilniuje išpardavimas

Kokia bus ateitis?

Plastikiniai langai KÖMMERLING 76. Nerūpestingas langas.

Tie, kas šiandien stato arba renovuoja, pasirinkęs KÖMMERLING 76, priima perspektyvų sprendimą. Nes aukšta kokybė užtikrina ilgaamžiškumą, kuriuo Jūs džiaugsitės ilgai.

Tuo pat metu kartu su KÖMMERLING 76 sistema Jūs parodote plačiai apimančią atsakomybę. Didelis energijos taupymas, nesenstanti elegancija ir ilgaamžė kokybė yra svarbiausi faktoriai. Taip Jūs nuosekliai didinate savo nekilnojamojo turto vertę, o savo šeimai sukuriate ilgalaikį saugumo jausmą ir apsaugą.

KÖMMERLING 76 yra geriausia sistema savo klasėje. Tai yra išskirtinė universa li sistema, sukurianti beveik nesuskaičiuojamą galybę variacijų. Todėl statybininkai, pastatų renovuotojai, architektai ir projektuotojai turi naujas dizaino per spektyvas šių dienų ir ateities gyvenamosioms erdvėms.

Plastikiniai langai Vilniuje atsiliepimai

Plastikiniai langai Vilniuje atsiliepimai