[sg_popup id=”4″ event=”onload”][/sg_popup]

Kokybiški Kommerling langai Kaune ir visoje Lietuvoje

Kommerling 88 plus – Geromis savybėmis pasižyminti išskirtinė langų ir durų sistema.

Kokie langai Kaune yra perkamiausi?

langai kaune

Kommerling 88 plus langai Kaune

1897 m. bendrovę, kaip prekybos įmonę, įkūrė Karlas Komerlingas. Kelias link plastikinių profilių gamybos prasidėjo nuo klijų ir sintetinio kaučiuko gamybos. 1957 m. įmonė pradėjo gaminti plastikines langines, o 1967 m. imtasi langų profilių ir PVC plokščių gamybos ekstruzicijos būdu. 

Sėkmė suteikti galimybę sparčiai plėstis. Be pagrindinės būstinės Pramazensene, gamyba vykdoma kitose šešiose gamybos įmonėse Prancūzijoje, Italijoje, Ispanijoje, JAV, Kinijoje ir Indijoje. Kommerling teikia prekes maždaug 50 pasaulio šalių ir yra užsibrėžusi tikslą gaminti aukštus reikalavimus atitinkančius produktus. Šie gaminiai yra ne tik estetiški, bet ir pasižymi aukštais techniniais ir fizikiniais parametrais bet ypač ilga naudojimo trukme su minimalia priežiura. 

Iš kitų tiekėjų Kommerling išsiskiria dideliu langų ir žaliuzių asortimentu. Sistemų įvairovė suteikia galimybę įgyvendinti ir individualius, kūrybiškus sprendimus.  Ar tai yra patalpos aukščio vitrininiai langai, ar daugiakampės konstrukcijos, laisvų formų ir kampų fasadų iškylos ir įdubimai, su Kommerling sistemomis atsiveria beveik neribotos projektavimo galimybės. 

UAB Marlanga savo klientams siūlo langus Kaune ir visoje Lietuvoje. Plastikiniai langai Kaune siūlomi su Kommerling profiliu ir galima rinktis skirtingus profilių variantus, patenkinančius kiekvieno poreikius. Be to, Kommerling langai pirmauja ir įvairios paskirties PVC plokščių gamybos srityje. MARLANGA siūlo Kommerling langus – tradicijos ir modernumas. 

Kokius reikalavimus kelia ateitis? 

Priimti sprendimus rytojui. Tai, kas statoma šiandien, formuoja būsimųjų kartų pasaulį. Todėl labai svarbu savęs dar kartą paklausi, kokią architektūrą ir kokias technologijas paliksime būsimosioms kartoms. Pastaruoju metu daug dėmesio skiriama ne tik augantiems energijos vartojimo efektyvumo ir tvaraus resurų naudojimo reikalavimams, bet ir apsauginei namo, kaip saugaus prieglobsčio funkcijai. Tokios inovacijos kaip naujausio kartos langų profiliai Komerling 88 plus įgyvendina visus šiuos reikalavimus. Naujoji aukštos kokybės profilių sistema Komerling suteikia architektams ir statybų užsakovams galimybę kurti ilgalaikes gyvenamasias erdves.

Sužinokite daugiau kokie plastikiniai langai Kaune yra kokybiškiausi ir populiariausi tarp pirkėjų. 

Kaip laisvai priimate sprendimus? Komerling 88 plus atviri naujoms perspektyvoms. Veiksmų laisvė atsiranda tarp to, kas pageidaujama, ir to, kas įmanoma. Su naujausios kartos langų profiliais Komerling 88 plus atsiveria plačios galimybės kūrybiškiems ir ekonomiškiems dizaino sprendimams.

Kokie pliusai naujojo Kommerling 88 plus:

 1. Tiesių linijų dizainas su tobulų proporcijų profiliais.
 2. Aukšti šilumos, garso izoliacijos ir apsaugos nuo galimo įsilaužimo parametrai.
 3. Žemas profilis plačiausiam šviesos srautui ir didesniam saulės energijos naudojimui.
 4. Patalpos aukščio vitrininiai langai – iki 2,5 m aukščio varstomosios durys.
 5. Į vidų ir išorę atsidarančios durys su varčia iki 1,2 m pločio ir 2,4 m aukščio.
 6. Aukštos kokybės, patrauklus paviršiaus dizainas: medžio imitacija ir vienspalvė aliuminio apdaila, individualus spalvos pasirinkimas.
 7. Optimalus ekonomiškumas: ekologiški, patvarūs, lengvai prižiūrimi ir tvirti gaminiai.
langai kaune 2

Kommerling 88 plus – Langai Kaune

Kommerling 88 plus profilio pliusai išsamiai.

UAB Marlanga siūlo rinktis būtent šį profilį, kadangi tai kokybės ir konkurencingos kainos derinys. Pigūs plastikiniai langai Kaune gali papuošti jūsų namus. Taip – Kommerling 88 plus galima priskirti prie plačiai auditoriai skirtų langų. Norite sužinoti kokie pigiausi langai Kaune ar kitame Lietuvos mieste? Susisiekite su mūsų langų specialistai ir jie išsamiai jūms papasakos apie langų privalumus ir paskaičiuos tikslią langų kainą jūsų objektui.

Apdaila.

Tobulos žemų profilių proporcijos, klasikinė aliuminio apdaila, beveik  neribota spalvų įvairovė – Kommerling 88 plus programa leidžia išpildyti beveik visus su lango dizainu  susijusius norus. 

Ekonomiškukmas.

Kad ir ko pageidaujama, Kommerling 88 plus visada turi sprendimą. Ekonomiškumas – visuomet pirmoje vietoje.

Šilumos izoliacija.

Kommerling 88 plus standartin4 sistema (Uf =1,o W/(m2K) ir sertifikuoti, taupiajam namui tinkami komponentai (Uf <0,8 W/(m2K) atitinka geriausius parametrus. 

Garso izoliacija.

Idealus trijų varčios griovelio tarpiklių ir plataus stiklo paketų spektro derinys siūlo įvairius garso izoliacijos iki 48 dB variantus.

Saugumas.

Plastikiniai langai iš Kommerling 88 plus profilių, kombinuotų su atitinkamais apkaustais ir funkciniais stiklais, įsilaužimo bandymų metu atitiko 2-ąją atsaprumo įsilaužimui klasę.

Aplinkos apsauga.

Energijos sąnaudų ir CO2 išskyrimo mažinimas, švino pakeitimas kalciu ir cinku stabulumui užtikrinti, perdirbtų medžiagų naudojimas ir antrinio  perdirbimo galimybė  – Kommerling 88 plus ir aplinkosaugos srityje yra toli priekyje. 

langai kaune 333

MARLANGA langai Kaune – išskirtiniams Jūsų projektams!

Nauja priemonė nustato standartus.

pigiausi langai kaune

Langai Kaune Kainos -Kokybiški langai už gerą kainą.

 • Uf=1,0 W/(m2K)
 • Trys tarpikliai, iš kurių vienas yra centre įmontuotas terminis (vidurinis) tarpiklis, užtikrina gerą apsaugą nuo lietaus, optimaliai sulaiko vėją ir sukuria išskirtinę garso izoliaciją iki 48 dB.
 • Įsilaužimo testas – 2-a atsparumo klasė.
 • Patalpos aukščio vitrininiai plastikiniai langai – iki 2,5 m aukščio varstomosios durys.
 • Platus nuo 22 iki 54 mm stiklo paketų spektras, leidžiantis naudoti specialios paskirties funkcinius stiklus.
 • Ypač lengvas valymas ir paprasta techninė priežiūra dėl už terminio tarpiklio apsaugotoje srityje sumontuotų lango apkaustų.
 • Optimalaus ekonomiškumas: ekologiškumas, ilgaamžis ir tvirtas. 

Lauko durys, atidaromos į vidų ir išorę. 

Durys yra Jūsų gyvenamosios erdvės ir Jūsų asmeninio namų dekoro dalis. Todėl turėtuėte rūpestingai pasirinkti tinkamą durų sistemą. 

hermio langai kaune

Kokybiškos plastikinė lauko durys

 • Aukštos izoliacijos 88 mm montavimo gylio durų sistema. Uf reikšmė, kai atidaroma į viduų – 1,1 W/(2mK), kai atidaroma į įšorę – 1,2 W/(m2K).
 • 5-ių kamerų konstrukcija su maksimaliu matmenų plieno armuote ir suvirntomis kampinėmis jungtimis didesniam stabilumui užtirktinti.
 • Specialios paskirties funkcinių stiklų arba 22 – 54 mm storio durų užpildų naudojimas.
 • Didelis sandarumas dėl dvigubo sandarinimo termiškai atskirtam nebarjeriniam slenksčiui.
 • Papildoma apsauga nuo lietaus dėl aliuminio stogelio ir griovelių pado kompleto.
 • Maksimalūs varčių dydžiai: sukamosios vienvėres durys 1200 x 2400 mm; dvivėrės durys 1000 x 2400 mm.

UAB MARLANGA veiklos zonos:

KAUNAS, VILNIUS, KLAIPĖDA ir kiti miestai.

Aukštomis izoliacinėmis savybėmis pasižyminti 6-ių kamerų ir terminio (vidurinio) tarpiklio sandarinimo sistema, išsiskirianti 88 mm montavimo gyliu ir žemais profiliais. Dėl pažangaus varčios griovelių sandarinimo ir nuožulnaus plieno armuotės montavimo, kuris sistemą pakeičia į 7-ių kamerų konstrukciją, pasiekiamas išskirtinės šilumos izoliacijos savybės  – Uf=1,0 W/(m2K).