Žaliuzės

UAB „Marlanga“ plačioje parduodamos produkcijos gamoje gali pasiūlyti ir įvairių tipų žaliuzes langams.

Žaliuzių pagrindinė paskirtis efektyviai reguliuoti šviesos srautą, sumažinti išorinį triukšmą, apsisaugoti nuo pašalinių žvilgsnių tuo pačiu neprarandant laisvos erdvės ir komforto. Žaliuzės yra optimalus kainos ir kokybės sprendimas. Priklausomai nuo situacijos ir kliento pageidavimų galime pasiūlyti įvairių tipų žaliuzes, todėl visada rekomenduojame pasikviesti mūsų įmonės specialistą, kuris įvertinęs Jūsų situaciją, lūkesčius bei pageidavimus pasiūlys optimaliausią ir Jums labiausiai tinkanti sprendimą.

UAB „Marlanga“ teikia ir kokybiškų žaliuzių pasirinkimą, kurių paskirtis reguliuoti intensyvų šviesos srautą, sumažinti aplinkos garsus, apsisaugoti nuo aplinkinių žvilgsnių bei papuošti savo namus. Žaliuzės Kaune, kurias teikia „Marlanga“ – būdas į savo langus pažiūrėti kiek kitokiu kampu.

APSAUGINĖS ŽALIUZĖS. Jos yra montuojamos ant langų iš namo išorės pusės ir pagrindinė jų funkcija – apsauga. Dažniausiai pasirenkamos nuosavų gyvenamųjų namų arba daugiabučių pirmo aukšto langų apsaugai. Akivaizdu, kad greta anksčiau išvardintų funkcijų svarbiausia čia apsisaugojimas nuo aplinkinių žmonių. Iš aliuminio pagaminta produkcija – ilgaamžė ir labai patvari.

HORIZONTALIOS ŽALIUZĖS. Tai vienas pirmųjų pasiūlymų, kuriuos teikia žaliuzių rinka. Horizontalios žaliuzės – vienas populiariausių pasirinkimų. Tiesa, dažniausiai perkamos tuomet, kai reikia dekoruoti biuro ar panašaus tipo institucijų patalpas, tačiau ne gyvenamuosius namus.

MEDINĖS ŽALIUZĖS. Medžio gaminiai buvo ir yra mėgiami, tad nieko keisto, kad medinės žaliuzės puošia daugelio namų interjerus. Medis – padeda sukurti jaukumą, natūralumą. Siūlome didelį medinių žaliuzių pasirinkimą, kuris patenkins išskirtinius Jūsų poreikius. 

PLISUOTOS ŽALIUZĖS. Jos yra funkcionalumą mėgstančiųjų pasirinkimas. Siūlome spalvingų audinių gamą, kuri tiks prie įvairiausių interjerų. Dažniausiai pasirenkama, kad šios žaliuzės būtų naudojamos virtuvėje ar erdvėse, kuriose dažnai būnama. Dėl savo praktiško ir lengvo naudojimo plisuotos žaliūzės yra tarp populiariausių pasirinkimų. 

VERTIKALIOS ŽALIUZĖS. Vertikalios žaliuzės pasirenkamos kiek rečiau, tačiau jos yra labai išskirtinio ir tikrai akį patraukančio dizaino. Jeigu norite, kad jūsų kambario interjeras būtų kiek įmantresnis – rinkitės būtent šias žaliuzes.

UAB „Marlanga“ žaliuzės Kaune – interjero detalė, kuri gali padėti susikurti išskirtinio dizaino kambarį. Puikus kainos ir kokybės santykis patenkins net ir patį išrankiausią.