[sg_popup id=”7″ event=”onload”][/sg_popup]

Vartai

UAB „Marlanga“, kuri labai sėkmingai savo veiklą vykdo tiek Kaune, tiek visoje Lietuvoje – siūlo išsirinkti vartus pagal Jūsų poreikius. Prekiaujame butiniais garažo vartais, pramoniniais ir vartų automatika. Rinkitės sekcinius garažo vartus, kurie moderniai atrodo ir yra praktiški naudojant kiekvieną dieną. 

Vartai

Kiekvienam klientui siūlome didelį produkcijos pasirinkimą, todėl norėdami išsirinkti geriausia vairantą savo namui – konsultuokitės su UAB „Marlanga“ specialistais. 

Garažo vartai:

  1. Buitiniai;
  2. Pramoniniai.

Žinoma, tuo pačiu galima pasirinkti tarp tokių vartų, kurie yra darinėjami ranka ir tarp tokių, kurie veikia naudojantis automatika. Automatiniai vartai yra geras pasirinkimas tokiu atveju, kai pastarieji yra labai dideli, aukšti ir sunkūs. Žinoma, tai suteikia papildomą apsaugą, tačiau jų varstymas ranka gali būti per daug sudėtingas. Rinkdamiesi vartų mechanizmus atkreipkite dėmėsį į kokybę, kad garažo vartai  nestrigtų, puikiai funkcionuotų konsultuokitės su specialistais dėl geriausio pasirinkimo. Būtent „Marlanga“ užtikrina, kad jums neiškils jokios problemos.

UAB „Marlanga“ sekciniai garažo vartai – platus pasirinkimas kiekvienam pagal galimybes. Nes mes rūpinamės visais klientais. 

Ilgametė patirtis leido sudaryti kokybiškų produktų asortimentą. Rūpinamės, kad klientas gautų visą reikiamą produkciją vienoje vietoje. Parduodame ne tik garažo ir kiemo vartus, bet taip pat ir vartams skirtus mechanizmus, leidžiančius automatizuoti, sukurti komfortą. Aukštą produkcijos kokybę užtikrina Italų ir Vokiečių gamybos segmentai. Siūlome 40mm ir 42mm storio kokybiškus segmentus sekciniams garažo vartams. Produkcijos asortimentą papildo kelio užtvarai. Pas mus rasite tris variantus, kurie skirstomi pagal užtveriamo kelio plotį t.y. 4m, 6m. ir 6,5m. Prieš nuspręsdami kokių vartų ar mechanizmų reikia susisiekite su MARLANGA specialistais ir gaukite išsamią konsultaciją, bei patarimus.