[sg_popup id=”4″ event=”onload”][/sg_popup]

Plastikiniai langai marlanga langai

Atliktų darbų rasite – > ATLIKTŲ DARBŲ GARERIJA

Plastikinių langų spalvos

Klasikiniai plastikiniai langai

Klientams ieškanties patikimumo ir nepriekaištingos kokybės UAB „Marlanga“ siūlo įsigyti langus pagamintus iš vieno žinomiausių europos plastikinių profilių gamintojų „Kommerling“. Tai ilgametė įmonė, kurios istorija prasidėjo prieš 118 metų t.y. 1897 m, o plastikinių profilių gamyba nuo 1952 m. Skaitykite plačiau ->

plastikiniai langai 3

Klasikiniai plastikiniai langai

plastikiniai langai 4

Kommerling plastikiniai langai

Plastikinai langai už ko gero mažiausią kainą 

Vienas iš veiksnių nulemiančių apsisprendimą įsigyti vieną ar kitą produktą yra kaina. UAB „Marlanga“ gali pasiūlyti produkcijos ir tiems kas ieško langų už ko gero mažiausią kainą. Šiame segmente siūlome langus pagamintus iš „KBE“ ir „Inoutic Arcade“ profilių. Nors tai langai, kurių kaina ko gero mažiausia, tačiau jie taip pat nenusiledžia savo pagaminimo kokybe bei eksploatacinėmis savybėmis nuo kitų rinkoje parduodamų langų. Skaitykite plačiau ->

Langai už mažiausią kainą Kaune

KBE plastikiniai langai

Langai už mažiausią kainą Kaune

Kokybiški plastikiniai langai

Plastikiniai langai šiltesni už standartinius

Augant šiluminiams reikalavimams keliamiems palstikiniams langams jie evoliucijonavo: atsiradimo pradžioje buvo naudojamas 60 mm pločio profilis, poto atsirado 70 mm pločio profiliai, šiuo metu rinkoje vis labiau populerėja dar platesni profiliai, o tai reiškia, kad iš jų pagaminami dar šiltesni langai. Šiame segmente, kai langų šiluminės savybės dar nesiekia pasyvių namų langų keliamų reikalavimų, bet jos yra geresnės už langų pagamintų iš „standartinių“ 70 mm pločio profilių šilumines savybes, UAB „Marlanga“ gali pasiūlyti langus iš „Elitte“ ir „Wital Prestyge Therm“ profilių. Skaitykite plačiau ->

plastikiniai langai 1

Kokybiški plastikiniai langai

plastikiniai langai 2

Plastikiniai langai šiltesni už standartinius

Šilčiausi plastikiniai langai – „Kommerling 88+“

Ieškantiems pačių šilčiausių gaminių UAB „Marlanga“ siūlo įsigyti langus pagamintus iš vokiško „Kommerling 88+“ profilio. Tai vienas žinomiausių europos plastikinių profilių gamintojų, kurios istorija prasidėjo prieš 118 metų t.y. 1897 m, o plastikinių profilių gamyba nuo 1952 m.Gaminiai pagaminti iš šio profilio tenkina šiluminius parametrus keliamus pasyvių namų langams. Skaitykite plačiau ->

plastikiniai langai kaune

Šilčiausi plastikiniai langai

plastikiniai langai kaune

Ypač šilti plastikiniai langai

MARLANGA PLASTIKINIAI LANGAI – KAD NAMAI BŪTŲ LAIMINGI

Ilgametė kova tarp plastikinių ir medinių langų rėmų aktuali iki šiol ir vis dažniau žmones skatina svarstyti, kurį variantą yra geriau pasirinkti. MARLANGA – daugiau nei 15 metų patirtį turinti kompanija pabrėžia, jog nėra vieno teisingo pasirinkimo, kai abu funkcionaliai atlieka savo darbą. Svarbiausia pasirinkti kompaniją, kuri suteiks Jums kokybišką produkciją. Būtent tokia yra MARLANGA, kuriai svarbiausi – klientų norai.

MARLANGA PLASTIKINIAI LANGAI – vienas pirmaujančių pasirinkimų Lietuvoje, kuris laimi dėl ilgaamžiškumo. Siekdami investiciją paversti ilgai tarnausiančią – žmonės nori, jog plastikiniai langai būtų ilgaamžiai, o MARLANGA įrodė, jog gali patenkinti jų poreikius.

Plastikiniai langai yra rekomenduojami, kadangi:

 1. Prižiūrėti juos yra labai paprasta.
 2. Galima rasti patrauklų kainos ir kokybės santykį.
 3. MARLANGA plastikiniai langai yra ilgaamžiai.
 4. Jie sukuria išskirtinį interjerą

MARLANGA MEDINIAI LANGAI – tobulas pasirinkimas siekiantiems gyventi ekologiškiau ir draugiškiau su gamta. Medis jau daugelį tūkstantmečių naudojamas interjere ir namų statybos produkcijoje, tad tai vienas iš pasirinkimų, kuris niekada nesensta.

Mediniai langai rekomenduotinas pasirinkimas, kadangi:

 1. Medis yra vienas iš aškiai patraukliausių medžiagų pasirinkimų, galinčių atskleisti tiek modernų, tiek klasikinį interjerą.
 2. Pastarieji yra ekologiški.

Akivaizdu, kad tiek mediniai, tiek plastikiniai langai – geras pasirinkimas galintis užtikrinti, kad namuose bus kur kas šilčiau. MARLANGA – garantija, kad ilgai džiaugsitės aukštos klasės produkcija, kurią teikia vokiškos prekės gamintojai.

MARLANGA siekdama, kad kiekvienas klientas liktų patenkintas langų kokybe – rekomenduoja individualiai konsultuotis ir taip bus surandamas patraukliausias sprendimas. Juk MARLANGA visada gali Jums suteikti aukštą klasę, o tai geriausiai įrodyti gali daugiau nei sėkminga 15 metų patirtis šioje sferoje. Pasitikėti MARLANGA langais verta, kadangi:

 1. Kompanija domisi inovacijomis ir kiekvienais metais atnaujiną siūlomos produkcijos asortimentą.
 2. Stengiasi patenkinti individualaus kliento norus derindami kainos santykį su jos galimybėmis.
 3. Produkciją parduodama ir internetu, taigi nebūtina atvykti į Kauną. 

MARLANGA Plastikiniai langai Kaune, Vilniuje padės jums gyventi šiltai, jaukiai ir stilingai!

PLASTIKINIAI LANGAI  – KELIAS Į ŠVIESŲ RYTOJŲ

Aukštos kokybės plastikiniai langai – tai gera investicija galinti užtikrinti, kad Jūsų namuose visada bus šilta. Didelės sąskaitos žiemos sezono metu sukelia daug problemų, kurias galima išspręsti paprasčiausiai pasirinkus aukšto lygio langus. MARLANGA – tai kokybiškas spendimas galintis užtikrinti, kad Jūsų namuose visada bus šilta ir jauku. Besistengdama tobulėti ir patenkinti klientų poreikius MARLANGA koja kojon keliauja su inovacijomis ir pažangiausiomis technologijomis galinčiomis patobulinti iki šiol teikiamą produkciją.

Plastikiniai langai Kaune – geresnis pasirinkimas nei mediniai, kadangi:

 1. Plastikiniai langai dažniausiai yra pigesnis
 2. Pastarųjų priežiūra kur kas paprastesnė.
 3. Jie ilgiau tarnauja.
 4. Plastikiniai langai MARLANGA garantuoja didelį sandarumą.

MARLANGA plastikiniai langai Kaune yra viena didžiausių kompanijų siūlančių produkciją tiek Lietuvos, tiek užsienio gyventojams, kurie pasitiki Vokiškos gamybos KBE bei Kommerling profilių langais. KBE turi didesnę nei keturių dešimtmečių patirtį plastikinių langų gaminimo srityje, o tuo pačiu yra viena iš pirmaujančių kompanijų Europoje savo kokybės ženklo įgyvendinimu. Greta vokiškos produkcijos siūloma išbandyti ir lenkišką Plastimet patvarumą, kuris pasižymi ne tik ilgaamžiškumu, tačiau taip pat ir funkcionalumu: apsauga nuo išorinių veiksnių, šilumos sulaikymo efektyvumas bei klientui prieinama kaina.

MARLANGA plastikiniai langai – geriausias Jūsų namų sprendimas, kuris garantuoja:

 1. Stilingumas. Siekiantiems gyventi stilinguose namuose MARLANGA rekomenduoja ne tik tradicinės baltos spalvos plastikinių langų rėmus, tačiau ir kiek įvairesnius stilistinius sprendimus.
 2. Paprasta priežiūra. MARLANGA plastikiniai langai visiškai nereikalauja jokios ypatingos priežiūros. Pagaminti iš pačios aukštos kokybės jie tarnaus Jums nereikalaudami atlygio.
 3. Ilgaamžiškumas. Jeigu norite, kad plastikiniai langai Jums ilgai tarnautų – tokiu atveju pasirinkite daugiau nei 15 metų patirtį turinčios kompanijos MARLANGA produkciją.
 4. Pasirinkimas. Kiekvienas žmogus, priklausomai pagal savo poreikius, galės atrasti jam labiausiai tinkantį kainos ir kokybės santykį, kurį 100 procentų garantuoja MARLANGA.

Per daugiau nei 15 kokybiško darbo metų plastikiniai langai MARLANGA dėmesį pradėjo skirti ekologiškumo aspektui. Pirkdami šios kompanijos produkciją galite būti tikras, kad ji gaminta iš pačių švariausių ir mažiausiai chemiškai apdirbtų žaliavų.

Tarptautinis pripažinimas ir klientų padėkos – geriausias įrodymas, jog MARLANGA plastikiniai langai Kaune yra optimaliausias spendimas Jūsų namams.

plastikiniai langai Kaune

Plastikiniai langai Kaune

Daugiau atliktų darbų rasite – > ATLIKTŲ DARBŲ GARERIJA

Plastikiniai langai Kaune

Plastikiniai langai – šiuo metu rinkoje lyderiaujantys, nes turi keletą itin svarbių privalumų, kurie patenkina daugelio klientų poreikius. Ekonominė nauda bei gana aukšti šilumos izoliacijos koeficientai – pagrindiniai dalykai, kodėl žmonės renkasi tokio tipo langus. Nemažą vaidmenį atlieka ir faktas, jog plastikinius langus lengva pritaikyti įvairiuose projektuose.

Plačiau apie plastikinių langų privalumus

Renkantis naujus langus, labai svarbi ne tik pirkinio kaina, tačiau ir tinkamas ateities išlaidų apskaičiavimas. Turint tai omenyje, labai svarbu patikrinti, ar jūsų nusižiūrėti plastikiniai langai padės taupyti šilumą, ar langams yra suteikiama ilgalaikė garantija. Pavyzdžiui, lyginant su mediniais langais, kuriuos reikia atnaujinti kas penkis metus, plastikiniai langai išsiskiria tuo, jog reikalauja minimalios priežiūros, o tokie parametrai kaip šilumos izoliacija neturėtų kisti per ateinančius keturiasdešimt metų – taip nurodo keli didžiausi plastikinių langų gamintojai.

Plastikiniai langai turi skirtingus šilumos koeficientus, kurie priklauso nuo kamerinės struktūros, užpildų bei lango rėmo pločio. Jeigu pageidaujate, kad plastikiniai langai ne tik sulaikytų šilumą, tačiau būtų ir itin saugūs, tuomet rekomenduojame rinktis langus su apsauginiais apkaustais.

Nors prieš dešimtmetį pasigirsdavo kalbų, kad plastikinių langų sudėtis nėra draugiška gamtai, tai nėra tiesa, kalbant apie šiuo metu parduodamus modelius. Vietoj žmogui ir aplinkai pavojingo švino dabar naudojamas arba kalcio, arba cinko stabilizatorius. Negana to, plastikas yra pilnai perdirbama medžiaga, todėl plastikinius langus drąsiai galime vadinti ekologiškais.

Kaip tinkamai prižiūrėti?

Daugeliui žmonių plastikiniai langai yra favoritai prieš kitus langus vien dėl to, kad juos lengviausia prižiūrėti. Užtenka kartais pavalyti langus drėgna šluoste. Parduotuvėse jūs pastebėsite ne vieną plastikinių langų valymo įrankių komplektą, tačiau jie reikalingi tik išskirtiniais atvejais. Vanduo, krituliai, staigūs temperatūros pokyčiai – šie dalykai neturi didelės reikšmės plastikiniams langams, tad logiška, jog ir dėl priežiūros nereikės ypatingai rūpintis. Vienintelis mūsų patarimas jums šiuo klausimu – išsirinkite gerą reputaciją turinčių gamintojų produkciją, kad būtumėte apsaugoti nuo nemalonių netikėtumų.

plastikiniai langai kaune 11

KBE profilio plastikiniai langai Kaune

plastikiniai langai kaune 111

Kommerling profilio plastikiniai langai Kaune

Balkonų stiklinimo galimybės plastikinių langų sistema

Balkonų stiklinimas plastikine konstrukcija yra vienas populiariausių stiklinimo būdų šiais laikais. Pagrindiniai faktoriai, leidžiantis šiam metodui populiarėti – aukšto lygio šilumos izoliacija ir ekologiški šiuolaikiniai plastikiniai langai, kurių sudėtyje nebėra švino. Verta pastebėti, jog plastikinių langų sistema jūsų balkone leis žymiai geriau izoliuoti ne tik šilumą, bet ir garsą.

Daugeliui žmonių toks balkono stiklinimas yra galimybė praplėsti savo buto erdvę. Plastikine konstrukcija užstiklintas balkonas gali tapti dar vienu jaukiu jūsų namų kambariu, sandėliuku, poilsio zona, net ir menininko dirbtuvėmis.

Dažniausiai plastikinės konstrukcijos gaminamos iš medžio imitacijos arba baltų kamerų. Plastikinė langų sistema leis jums pasirinkti iš daugybės sujungimo variantų – turbūt esate matę ne tik tiesus balkonus su plastikiniais langais, kadangi nauji namai labai dažnai būna kampuoti, užapvalinti, tad ir balkonai juose turi būti nestandartinės formos. Tenka pripažinti, kad mediniai arba aliuminio langai nebūtų tinkami tokiems nestandartiniams projektams, tačiau su plastikiniais langais šis universalumas yra pasiekiamas.

balkonu stiklinimas kaune

Balkonų stiklinimas Kaune – Plastikiniai langai Kaune

Terasų stiklinimas plastikiniais langais

Galima pasirinkti iš rėminio terasų stiklinimo bei berėmio. Visgi, kur kas sandaresniu bei tvirtesniu yra laikomas rėminis terasų stiklinimas. Berėmis stiklinimas dažniausiai apsiriboja aliuminio langais, o rėminis gali būti iš visų trijų pagrindinių medžiagų – plastiko, aliuminio ir medžio. Visgi, terasų stiklinimas plastikiniais langais yra laikomas populiariausiu dėl sandarumo, šilumos izoliacijos ir palyginti nedidelės kainos.

Statistika rodo, kad kambaryje su įstiklinta terasa yra šilčiau, nei kituose namo kambariuose. Negana to, toks kambarys yra geriau apsaugotas nuo nepageidaujamo garso. Galima teigti, kad kokybiškai įstiklinta terasa suteikia namui daugiau šilumos ir sandarumo.

Pati stiklinimo sistema gali būti varstoma arba stumdoma. Kiekviena sistema gali būti montuojama su specialiais fiksatoriais bei užraktais, siekiant turėti papildomą apsaugą. Kalbant apie tai, kokios medžiagos stiklinimo sistemą pasirinkti terasoms, esančioms ne pirmuose aukštuose, didelį pranašumą turi plastiko bei aliuminio konstrukcijos, kadangi jos abi yra gana lengvos ir nesukuria nereikalingo papildomo svorio. Kitas svarbus privalumas – didelis atspalvių, raštų pasirinkimas. Terasos dizainas gali būti idealiai pritaikytas ir prie sudėtingesnių, neįprastų namų interjero sprendimų.

[sg_popup id=1]