Plastikiniai langai Kaune – MARLANGA siūlo jums Profine Group aukštos kokybės produktus.

 

Geriausia Jūsų namams! – KBE langų sistemos.

Kokybė.

plastikiniai langai kaune

KBE plastikiniai langai Kaune

KBE plastikinių langų profiliai gaminami naudojant išskirtiniai aukštos kokybės medžiagas, taikant moderniausias technologijas ir pačius šiuolaikiškiausius įrenginius. PVC profilių gamyba yra nuolant kontroliuojama  Vokietijos ir tarptautinių kontrolės institutų. KBE plastikinių langų sistemos yra suteiktas ne vienas sertifikatas, tarp jų ISO 9001, RAL, CSTB, UAB Marlanga siūlo kokybiškus plastikinius langus konkurencingomis kainomis. Mūsų plastikinių langų saloną rasite Kaune – Draugystės g. 8 C, LT – 51290 ( Senukų prekybos centre, B korpuse). Klientams iš kitų Lietuvos miestų siūlome susisiekti telefonu ar el.paštu ir gaukti specialistų konsultacijas. Visoje Lietuvoje turime mobilius plastikinių langų pardavimų vadybininkus, todėl drąsiai kreipkitės, atyvksime į vietą. 

Dizainas.

KBE plastikinių langų sistemos gaminamos pagal naujausią technologiją ir atitinka visus architektų keliamus šiuolaikiniams plastikiniams langams keliamus reikalavimus. Klasikos mėgėjai gali pasirinkti griežtesnių linijų, profilių sistemą, modernesnio stiliaus gerbėjai – suapvalintų konturų plastikinių langų konstrukcijas. Visi bus patenkinti 70 mm KBE profilio elegantiška išvaizda. 

Plastikiniai langai Kaune gali būti tradiciniai stačiakampiai, trapeciniai ir trikampiai, apvalūs ir arkiniai, vienos ar keletos savarų – su KBE plastikiniais langai viskas įmanoma. Formų įvairovė suteikia jūms pasirinkimo laisvę!

Dekoratyvios dalijimo juostelės dar labiau išplečia plastikinių langų dizaino galimybes, o stilingiems senosios statybos plastikiniams langams atnaujinti galime pasiūlyti dekotratyvių profilių. 

Savo namų plastikinius langus galite paversti patraukliu architektūriniu akcentu pasirinkdami patinkančią medžio imitaciją ar spalvą. 

plastikiniai langai kaune 112

KBE įmatrus dizainas – Plastikiniai langai Kaune

Plastikiniai langai Kaune – platus 5 kamerų profilis

plastikiniai langai kaune 11

KBE 70 mm – saugus plastikinis langas

Platus 5 kamerų profilis dar geriau izoliuoja patalpą nuo išorės triukšmo. Naudojant KBE 70 mm plastikinių langų konstrukciją, galima įstatyti storesnius garsą izoliuojančius stiklo paketus. Neblaškomi pašalinių garsų Jūs galėsite sutelkti dėmesį į atliekamus darbus ir ramiai išsimiegoti. 

Šie plastikiniai langai padės išsaugoti šilumą ir jaukumą jūsų namuose. Platesnis profilis leidžia panaudoti didesnio karmerų skaičiaus stiklo paketus, o jie žymiai sumažina šilumos išskirimą į aplinką. KBE 70 mm sistemos plastikiniai langai padeda geriau išsaugoti namuose sukauptą šilumą, todėl Jūs sumažinsite išlaidas šildymui ir prisidėsite prie aplinkos saugojimo. 

KBE specialistai išsprendė jūsų namų saugumo problemą. Šios plastikinių langų sistemos leidžia tvirtinti patikimą furnitūrą, saugančią nuo įsilaužimo, taip pat ir įstatyti storesnius stiklo paketus, didinančius jūsų būsto saugumą. Be to, plastikinius langus lengva prižiūrėti. 

Jaukumas, grožis, saugumas ir buitinis komfortas – visa, ko reikia žmogui. Todėl rinkdamiesi plastikinius langus Kaune neikime kompromiso keliu, bet ieškokime sprendimų, gerinančių modernaus būsto kokybę. 

Plastikiniai langai Kaune už gerą kaina – KBE  70 mm 5 pliusiai:

plastikiniai langai kaune kaina

 1. Geresnė garso izoliacija;

 2. Geresnė šilumos apsauga;

 3. Aukštesnis saugumo lygis; 

 4. Lengva plastikinių langų priežiūra;

 5. Patrauklus dizainas.

Ekologiškumas.

Jau kelerius metus KBE plastikinių langų profiliai yra gaminami pagal naują receptūrą. Greenline, pagal kurią vietoje iki šiol naudoto švino naudojamas kalcis ir cinkas. Greenline profiliai atitinka Europos sąjungos aplinkos apsaugos komisijos reikalavimus pramoninėje gamyboje vengti švino kaip stabilizatoriaus. Todėl sunkieji metalai visškai nenaudojami nuo žaliavos gamybos iki pat jos perdirbimo proceso pabaigos. Be švino stabilizuoti Greenline  profilio kartos plastikiniai langai – tai didelis indėlis į aplinkos apsaugą ir kokybės, ekonomiškumo bei ilgaamžiškumo garantas. 

greenline

KBE Greenline – ekologiški plastikiniai langai Kaune

Kiek kainuoja plastikiniai langai?

Plastikiniai langai Kaune kaina vienas aktualiausiu aspektų lemiančių plastikinių langų pasirinkimą Kaune. Kainos priklauso nuo matmenų, spalvos, profilio. Norėdami kuo greičiau atsakyti į klausimą kokia bus paslaugos “Plastikiniai langai Kaune kaina” sužinokite atsakymus į žemiau pateiktus klausimus:

 1. Plastikinių angų matmenys;
 2. Iš kelių dalių sudarytas gaminys, kiek varstomų kiek nevarstomų dalių;
 3. Koks profilis (storis, kiek tarpinių – rinktis reikėtų iš tinklapio aprašytų profilių);
 4. Kokia profilio spalva: a) balta b) balta/spalvota c) spalvota/spalvota d) spalvota vieno atspalvio/spalvota kito atspalvio;
 5. Kelių stiklų stiklo paketas a) dviejų b) trijų;
 6. Ar reikalingos vidaus palangės, kokie jų matmenys;
 7. Ar reikalingos lauko palangės, kokie jų matmenys;
 8. Ar reikalingi senų langų demontavimo darbai;
 9. Ar reikalingi gaminių montavimo darbai;
 10. Kokiam mieste yra objektas.

Turite atsakymus? tuomet drąsiai kreipkitės į MARLANGA plastikinių langų konsultantus ir sužinokite kiek gi kainuos jūsų plastikiniai langai. 

plastikiniai langai kaune kaina 1

Sužinokite kiek kainuos langai? – Plastikiniai langai Kaune kaina

Nemokate išmatuoti plastikinių langų angos, tačiau norite sužinoti kokios bus plastikinių langų kainos? Kreipkitės į mūsų specialistus. Dirbame Kaune ir visoje Lietuvoje, tad operatyviai atvyksime į Jūsų objektą. 

Plastikiniai langai Kaune AKCIJOS

MARLANGA siūlo rinktis plastikinių langų profilius tik patikimų gamintojų: KBE, Kommerling. Daugelis klientų galvoja ar turi nuostatą, kad šių gamintojų plastikiniai langai kainuos labai brangiai, bet tai yra mitas. Įsigyti plastikinius langus galite pigiau, kuomet yra skelbiamos AKCIJOS ir plastikiniai langai Kaune parduodami už mažesnę kainą. Sužinokite visas naujienas, kokios AKCIJOS skelbiamos ir kiek nuolaidos gausite pirkdami kokybiškus plastikinius langus. Kreipkitės jau dabar! 

plastikiniai langai kaune akcijos

Plastikiniai langai Kaune AKCIJOS – SALE (angl. išpardavimas)

Klientai klausia: ar parduodate plastikinius langus išsimokėtinai? – TAIP (plastikiniai langai Kaune išsimokėtinai)

UAB Marlanga siūlo įsikyti kokybiškus plastikinius langus išsimokėtinai. Bendradarbiaujame su MOKI lizingas kompanija, kuri dirba visoje Lietuvoje ir plečia veiklą Latvijoje. Įsigykite KBE, Kommerling plastikinius langus išsimokėtinai ir džiaukitės namų šiluma. Plastikiniai langai Kaune išsimokėtinai siūlome geromis sąlygomis ir su mažomis palūkanomis. Daugiau informacijos apie plastikinius langus išsimokėtinai sužinosite kreipdamiesi į mūsų specialistus.

plastikiniai langai kaune išsimokėtinai

Plastikiniai langai Kaune išsimokėtinai – UAB Marlanga bendradarbiauja su Mokilizngu

Kokie atsiliepimai apie plastikinius langus?

Rūpinamės, kad klientai įsigytų tik kokybiškus produktus, todėl siūlome KBE, Kommerling profilių vokiškus plastikinius langus, kurių atsiliepimai visoje Lietuvoje yra tik teigiami. Plastikiniai langai Kaune atsiliepimai apie langus yra tik geri, nes vokiški profiliai yra jau daugelį metų parduodami ir montuojami visoje Europoje, neišimtis ir Lietuva. Daugelis klientų puikiai žino šiuo gamintojus, todėl atsiliepimai apie plastikinius langus bus tik teigiami, jeigu rinksitės laiko patikrintą kokybę. 

Kokie yra pigiausi plastikiniai langai Kaune?

Dažnai klientai ieško ir klausia kokie gi plastikiniai langai pigiausi Kaune? – Pigiausias variantas bus 2 stiklų, nevarstomas, baltos spalvos paprastas plastikinis langas. Bet ar Jūs tikrai norite įsgyti pigausius plastikinius langus? Manome, kad taip pat svarbu ir plastikinių langų kokybė. Pigiausi plastikiniai langai dažnai būna ir nekokybiški, siekiant tik parduoti produktą klientui, o ne patenkinti jo poreikius, kaina siūloma mažinant kokybę. MARLANGA siūlo rinktis ne pigiausius, bet geriausią kainos ir kokybės santykį. Jeigu jūs norite sutaupyti, bet taip pat tūrėti funkcionalius plastikinius langus, kurie ilgai tarnautų rinkitės KBE ar  Kommerling siūlomus profilius ir liksite patenkinti. Neieškokite pigių produktų, dažnai pigus plastikiniai langai nuvils jumis ir liksite nepatenkinti. Kreipkitės jau dabar į plastikinių langų specialistus ir šie paskaičiuos jūms geriausia variantą. 

pigiausi plastikiniai langai kaune

Ko gero Pigiausi plastikiniai langai Kaune – Pigūs plastikiniai langai Kaune