UAB Marlanga savo esamiems ir būsimiems klientams siūlo garažo vartų asortimentą, kuris patenkins kiekvieno poreikius. Ilgametė specialistų patirtis užtikrina, kad gautumėte kokybišką aptarnavimą ir taptumėte ilgalaikiais mūsų verslo partneriais. Kiekvienas klientas yra svarbus. Esate privatus asmuo ar verslo atstovas – mes laukiame jūsų. Išsiaiškinsime jūsų norus, patarsime ir padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą.

Garažo vartai

Parduodamus vartus skirstome į dvi kategorijas:

Kiekvieno poreikius atitinkantys garažo vartai. Planuojate užsisakyti sekcinius garažo vartus? – Rinkitės iš laiko patikrinto asortimento. Klientams siūlome kokybiškus Itališkus ir Vokiškus segmentus. Vertiname kokybę ir ilgaamžiškumą. Garažo vartuose naudojami segmentai skiriasi storiu (40mm ir 42mm) ir dizainu. Kokybė svarbi, bet ne ką mažiau svarbus estetinis vaizdas. Individualiai gaminami vartai pritaikomi prie kiekvieno projekto.

Garažo vartų rūšys:

Vartų automatika.

Kiemo vartų automatika skirstoma į du tipus: atveriamas ir nustumiamas. Prieš užsisakant vartus, būtina nuspręsti, koks vartų automatikos mechanizmas tinka jūsų projektui. Nustumiami kiemo vartai montuojami tokiose objektuose, kuriuose yra mažai erdvės, o atveriami – kur tarp namo ir vartų yra daug erdvės.

Garažo vartai valdomi dviem būdais: rankiniu arba automatiniu. Automatiniai mechanizmai skirstomi į:

  • buitinė pavara, montuojama prie garažo lubų;
  • pramoninė pavara, montuojama ant veleno.

Kiekvienas namo projektas individualus, tad viskas priklauso nuo garažo angos matmenų. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, pasitarti susisekite su MARLANGA specialistais (Kontaktai).

Kelio užtvarų asortimentas skirstomas į tris grupes, pagal matmenis t. y. užtveriamas pravažiavimo plotis iki 4 m. iki 6 m. ir iki 6,5 m. Priklausomai nuo objekto išsirinksite labiausiai tinkantį variantą, o MARLANGA darbuotojai paaiškins smulkiau kiekvieno iš varianto technines savybes, naudojimo sąlygas. Susisiekite jau dabar ir gaukite išsamią konsultaciją.