Vartų automatika

Vartai

Vartų automatika

Kiemo vartų automatika

Kodėl reikia įsigyti vartų automatika? – Patogesnis kasdienis eksploatavimas. Automatizuoti vartai sutaupo brangų laiką, bei suteikia komfortą jūsų namams. Kiemo vartų automatika yra skirstoma į du tipus. Priklausomai nuo kiemo vartų, reikės rinktis iš atveriamiems ir nustumiamiems vartams, skirtos automatizavimo sistemos.  

UAB Marlanga prekių asortimente rasite: SWING, JAZZ, LINE modelių kiemo vartų automatikos mechanizmus. Laiko patikrinta ir klientų įvertinta produkcija, montavimo paslaugos visoje Lietuvoje ir specialistų konsultacijos.

Garažo vartų automatika

Garažo vartai reikalingi siekiant apsaugoti turtą, todėl turi būti pagaminti iš kokybiškų ir šiandieninius standartus atitinkančių medžiagų. Saugumas yra garažo vartų prioritetas. Kuomet išpildoma pirmoji tiesioginė vartų funkcija, vertą pagalvoti apie komfortą. Kiekvieną dieną naudojant vartus, ergonomiškas jų valdymas palengvins kasdienybę. Garažo vartų automatika skirstoma į du tipus: rankinė pavara ir automatinė pavara. Pagal tipo pavadinimą, galima nuspręsti, kokie tai mechanizmai. Aišku, kad geriausia rinktis automatinę garažo vartų automatika. Ji taip pat skirstoma į keletą tipų, todėl geriausia prieš  įsigyjant konsultuotis su specialistais. Marlanga konsultantai išsiaškins visą informaciją ir parinks geriausiai jūsų poreikius tenkinantį variantą.

Automatiniai kelio užtvarai

Kelio užtvarai dažniausiai naudojami komercinės paskirties objektuose. Priklausomai  nuo naudojimo intensyvumo galima rinktis iš keletos variantų. Užtvarai turi speicialias funkcijas, tokias kaip, automatinis kliūčių aptikimas. Ši funkcija leidžia saugiai naudoti kelio užtvarą, žinant, kad esant nenumatytai kliūčiai suveiks automatinė sistema. UAB Marlanga asortimente galima rinktis iš trijų variantų priklausomai nuo užtveriamo ploto: 4, 6 ir  6,5 metrų. Susisiekite su specialistais ir sužinokite daugiau informacijos apie automatinius kelio užtvarus. Prieš įsigyjant šį produktą naudinga pasikliauti 15 metų specialistų patirtimi. Žinome, su kokiomis problemomis susiduria komercinių objektų savininkai, todėl iš anksto galime išspręsti jas. Išsamiai išsiaiškinus visą informaciją galima tiksliai nustatyti, koks variantas tinka būtent Jūms.